Ik heb deze scanner onlangs nieuw gekocht, maar om op die manier negatieven te scannen zoals ik wil heb ik helaas toch een ander type nodig. Niks mis met de scanner!
Hieronder de omschrijving van de website van Canon:
Professionele CCD-scanner met houder voor film/dia van 35 mm levert superieure scans met een resolutie van 4800 x 9600 dpi, en scans met een resolutie van 300 dpi in 11 seconden. Geen opwarmtijd. Het apparaat is meteen bedrijfsklaar voor weerkaatsend scannen.
Kenmerken
Foto-, film- en documentscanner met geavanceerde CCD-technologie
Hoogwaardige kwaliteit dankzij een resolutie van 4800 x 9600 dpi en 48-bits kleuren
Scannen van filmstroken en dia's
Geen opwarmtijd
Snel A4 scannen op 300 dpi
7 EZ-knoppen
Automatische scanmodus
USB-aansluiting
Ingebouwde AC-adapter
Uitstekend scanresultaat voor foto's, film en documenten dankzij de geavanceerde CCD-technologie
Scannen met hoge resolutie
Deze geavanceerde scanner met CCD-technologie heeft een maximumresolutie van 4800 x 9600 dpi en kan daardoor scans maken met een zeer hoge helderheid en fotografisch detail en een natuurlijke kleurweergave. De 48-bits invoer zorgt voor nauwkeurige kleurweergave en haalt telkens weer het beste uit uw foto's.
De scanner kan A4-scans van 300 dpi maken in slechts 11 seconden.
Superieure functionaliteit
Scans van films en dia's van 35 mm in uitzonderlijke kwaliteit. U kunt rechtstreeks films scannen op uw pc of Mac.
Wie films scant zal voordeel hebben bij de ondersteuning voor zes frames 35-mm film (negatief/positief) en voor vier frames 35-mm dia (negatief/positief).
De extra heldere witte LED-lamp voor reflectieve scans staat voor een snelle werking. Dit blijkt wel uit het feit dat er geen opwarmtijd is. U hoeft dus niet te wachten voordat u kunt beginnen met scannen.
Gebruiksvriendelijk
Dit is een geavanceerde scanner met vele creatieve functies, die toch eenvoudig in gebruik is. Het apparaat is voorzien van zeven EZ-knoppen – allemaal aan de voorkant van de scanner – waarmee u de meeste veelvoorkomende bewerkingen met één druk op de knop kunt uitvoeren. Er is een knop voor kopiëren, scannen, e-mail en met maken van PDF-bestanden. De knoppen kunnen door de gebruikers worden geconfigureerd in overeenstemming met hun specifieke behoeften.
De automatische scanmodus is nog zo'n creatieve en toch eenvoudig te gebruiken functie. De scanner ziet automatisch wat wordt gescand – een document of foto – en gebruikt voor het scannen en opslaan de instellingen die bij het betreffende type origineel passen. Dit kan worden gedaan vanuit het One-click-softwaremenu.
Aansluitingen
De scanner is uitgerust met een Hi-Speed USB-interface die helpt de productiviteit en de snelheid van de scans te verhogen. Voor de voeding is er een AC-adapter in het product ingebouwd.
Software
Bij de scanner wordt een uitgebreide softwarebundel geleverd, met MP Navigator EX (voor een eenvoudige bediening en voor het uitvoeren van de meest complexe scanbewerkingen), ScanGear en ArcSoft PhotoStudio.